SEMA-HOCA

Kurucu Mesajı

Türkiye’nin önde gelen, köklü geçmişe sahip okullarında uzun yıllar öğretmenlik ve yöneticilik yapmış deneyimli bir ekip olarak, 30 yıllık tecrübeyle; Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinde, bir okulun gücünün öğretmenlerin gücü kadar olduğu bilinciyle, ideallerimizi gerçeğe dönüştüren okulumuzu 2019-2020 eğitim öğretim yılında hayata geçirmenin mutluluğunu ve sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Öğrencilerimizin; nitelikli öğretim programlarımızla geleceğe yönelik akademik alt yapılarını oluştururken, farklı alanlardaki ilgileri ve düşünme yetilerini de sanat, spor ve felsefe eğitimleriyle geliştiriyoruz.

STEM, Robotik , Ardunio gibi bilişim ağırlıklı uygulama fırsatlarının sunulduğu Bilim Vadisi ve sanatın değişik alanlarında kendilerini keşfedecekleri Sanat Bahçemizde tasarımlarını ürüne dönüştürmelerine olanak tanıyoruz.

Dünyanın seçkin üniversiteleri ile yaptığımız iş birlikleri ve uluslararası standartlarla uyumlu eğitim programlarımızla, İngilizce ve Almanca olmak üzere iki dilde yetkin mezun edeceğimiz öğrencilerimizi, ülkemizin sınırlarının ötesine taşımayı, onları birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Anaokulu 3 yaştan liseye kadar tüm seviyelerde toplam 1,500 öğrenci kapasiteli, 17,000 m2 kapalı alanı bulunan okulumuz; kütüphanesi, yüzme havuzları, spor salonları, modern derslik ve laboratuvarları ile 2018 yılı “En İyi Eğitim Kampüsü” Premium Proje ödülüne değer görülmüştür.

Öğrencilerimizin, sadece bugünün değil geleceğin mutlu, başarılı ve saygın bireyleri olarak toplumda yer alacakları inancıyla, sizleri çocuğunuzun geleceğini değiştirecek tanışmaya, okulumuza davet ediyoruz.

Kurucu Koordinatör

Sema Aydın Keykan

Nasıl yardımcı olabiliriz?